Викладачі кафедри іноземних мов взяли участь у тренінгах, вебінарах та семінарах, організованих  Grade education centre, Dinternal education, British Council та Центром громадських ініціатив

Викладачі кафедри іноземних мов Сумського НАУ взяли участь у семінарах, вебінарах та тренінгах, що були організовані для вчителів німецької мови з країн Східної Європи Центром громадських ініціатив, Grade Education Centre, Dinternal Education та British Council.

Так, з 29 листопада по 8 грудня, старший викладач кафедри іноземних мов Курінний О.В. пройшов курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови «Proteach», який був організований і проведений компанією Dinternal Education. До програми курсу увійшли 4 вебінари, що були пов’язані між собою загальною темою: ”Lesson Planning: Choosing the Right Lesson Shape”. Зміст курсу включав у себе: добір структури заняття відповідно до його цілей (PPP; Pre-While-After), планування заняття з введення лексичного та граматичного матеріалу, ефективний розподіл часу та техніка зворотного планування заняття (backward planning).

Старший викладач кафедри іноземних мов Сумського НАУ Бересток О.В. взяла участь у вебінарі “Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити”, який відбувся 8 грудня 2021 року у межах серії вебінарів “Сучасні підходи до викладання”. Метою вебінару було ознайомлення із сучасними методами оцінювання студентів, що мотивують до навчання й сприяють глибшому розумінню теми, а також стратегіями ефективного оцінювання навчальних досягнень у дистанційному форматі. Оцінювання студента у вищій освіті розглядалось не лише як засіб вимірювання рівня успішності, а й як ключовий елемент та інструмент для розвитку в навчанні, підвищення результатів навчання та сприяння поглибленню знань.

Дев`ятого грудня старші викладачі кафедри Кириченко Т. О. та Щербина Ю.М. взяли участь у воркшопі від Grade Teacher Training «Teacher Talk: Turning Quantity into Quality» та у курсі лекцій щодо наукової етики та соціальної відповідальності вчених. Отримана інформація знадобиться викладачам як у якісному плануванні, проведенні практичних занять, при оцінюванні знань студентів, так і у науково-дослідницькій діяльності.

З шістнадцятого по двадцять третє грудня 2021 року старший викладач кафедри Березняк О. П. взяла участь у семінарі на тему “Культура історичної пам’яті” у м. Берлін, Німеччина, який було організовано Центром громадських ініціатив для викладачів і вчителів німецької мови з країн Східної Європи. Під час заходу розглядалися наступні питання: історія Німеччини ХХ століття, новий погляд на минуле та сучасність Німеччини, учасники семінару набули нові знання та досвід, отримали змістовну інформацію та різноманітні матеріали для подальшої роботи над цією тематикою.

Сумський НАУ бажає викладачам подальших успіхів і професійного зростання!