Випуск магістрів біолого-технологічного факультету відбувся у Сумському НАУ

Випуск студентів магістратури відбувся у Сумському національному аграрному університеті. Дипломи вручили студентам біолого-технологічного факультету.

«Ви успішно завершили навчання у нашому університеті, довели свою спроможність боротися з викликами, що виникатимуть, як у державі, на роботі, так і у житті. Я щиро хочу привітати вас з готовністю стати у ряди спеціалістів, фахівців своєї справи і станете корисними суспільству», – так розпочав свою урочисту промову перший проректор університету Микола Курило, який від імені ректора СНАУ Володимира Ладики вручив магістрам омріяні дипломи та подяки найактивнішим.

На біолого-технологічному факультеті випускається 41 студент за однією спеціальністю і трьома освітніми програмами, а також:
– 1 випускник має диплом з відзнакою;
– 10 випускників є відмінниками;
– 6 випускників скористались можливостями проходження практики у провідних підприємствах України та світу;
– 2 випускники мають здобутки у спорті;
– 6 випускників є учасниками художньої самодіяльності СНАУ;
– 4 випускниці біолого-технологічного факультету за час навчання одружилися.

Диплом магістра з відзнакою ступеня «Магістр» зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та подяку ректора за широку пропаганду народного мистецтва, активну участь у культурно-масовій діяльності та підвищення іміджу університету серед закладів вищої освіти отримала Агафонова Наталія Андріївна.

Привітала своїх підопічних і вручила дипломи встановленого зразка та подяки ректора декан біолого-технологічного факультету Вечорка Вікторія Вікторівна.

На молодих фахівців чекають нові дороги, на деяких з них — здобуття наступного наукового ступеню у стінах рідного університету. Сумський НАУ бажає випускникам у з гордістю носити звання магістра,використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, натхнення, цікавого та яскравого життя, наполегливості у підкоренні нових вершин!