Вітаємо Дмитра Бідюка з отриманням відзнаки Кабінету Міністрів України!

Сумський національний аграрний університет щиро вітає молодого вченого, талановитого науковця Дмитра Бідюка з отриманням відзнаки Кабінету Міністрів України!

Уряд своїм рішенням присудив 20 лауреатам премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2018 рік (розпорядження від № 558-р від 17 липня 2019 р.).За захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, охорону навколишнього природного середовища, захист тварин премію присудили кандидату технічних наук, старшому викладачу кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету Дмитру Бідюку. Бажаємо пану Дмитру професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я та оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя!!!