Засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області!

Співпраця заради стрімкого розвитку – це важлива запорука успіху Сумського регіону. Сьогодні на засіданні, яке очолив Голова Ради ректорів Володимир Ладика та прийняв участь у розгляданні Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький було розглянуто ряд важливих освітніх питань. Обговорено з ректорами ВНЗ Сумщини питання співпраці вищих навчальних закладів зі стейкхолдерами (на прикладі лабораторної бази СНАУ, відкриття лабораторії технології холоду).

Василь Карпуша, ректор СумДУ вказав на важливість дуальної освіти у закладах вищої освіти – як можливість забезпечення реальної практики для студентів з ліквідацією розриву між теоретичним навчанням та реаліями професії! Також директор Департаменту освіти та науки Сумської ОДА Вікторія Гробова оговорила процес призначення іменних стипендій на перший семестр студентам 2021-2022 навчального року.

Актуальне питання розглянули в умовах поширення короновірусної хвороби під час організації навчального процесу у фахових передвищих та вищих навчальних закладах освіти.

Ректори ВНЗ Сумщини вказували, що наразі є сильна конкуренція, але мають бути створені такі дії, щоб студенти бажали навчатися там звідки вони родом, зі своїми добрими традиціями. Гідний показник, це якість навчання, а не стільки кількість студентів! Було також переглянуто відеоролик про «Навчання іноземних громадян у закладах вищої освіти Сумської області».

Владислав Маслов, начальник Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України розглянув тематику вступу студентів закладів вищої освіти Сумської області на ХVl літній Універсіаді України 2021 року.

Для всіх нас безумовно важлива зацікавленість студентів навчатися, а бізнесменів інвестувати саме у Сумский регіон!
Тож разом до нових результативних змін! Адже наша якісна освіта – гарне майбутнє молоді, як фахівців своєї справи!