Засідання вченої ради відбулось у СНАУ

31 січня у Сумському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Вченої ради, яке було проведене у  офлайн  форматі, з дотриманням карантинних вимог.

Засідання розпочалося з виступу ректора Сумського НАУ – Володимира Ладики. Володимир Іванович представив цільові показники діяльності проректорів та деканів університету.

Під час засідання члени Вченої ради розглянулиактуальні питання роботи університету. Порядок денний:

1. Про результати роботи в 2021 році та перспективи розвитку інженерно-технологічного факультету

Доповідав: декан інженерно-технологічного факультету Довжик М.Я.

2. Про результати роботи в 2021 році та перспективи розвитку факультету агротехнологій та природокористування

Доповідав: декан факультету агротехнологій та природокористування Коваленко І.М.

3. Про затвердження іменних стипендій за підсумками осіннього семестру 2021-2022  навчального року

Доповідав: проректор з науково-педагогічноїта навчальної роботи В.М. Жмайлов

4. Про результати та перспективи науково-дослідної роботи в університеті

Доповідав:  проректор з наукової роботи Ю.І. Данько

5. Про виконання Плану заходів з профорієнтаційної роботи Сумськогонаціонального аграрного університету на 2021/2022 н. р..

Доповідала: помічник ректора з питаньпрофорієнтації Мельник Н.М.

Щодо “Різного” – були озвучені питання, що стосувалися наукової роботи СНАУ (доповідав Данько Ю.І), зокрема: про визнання сертифікатів та зарахування міжнародного стажування; про надання права керування аспірантами; про корегування тем  дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеню доктора філософії.

А також заслухали доповідь першого проректора Сумського НАУ Курила М.П., в результаті чого було схвалене рішення Про затвердження Положення «Про порядок застосування заходів з врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб  Сумського НАУ».

Заслухавши інформацію ректора В.І. Ладики «Про присвоєння вулиці міста Суми імені Івана Брюховецького», вчена рада ухвалила: звернутися до Сумської міської ради з пропозицією перейменування вулиці Зої Космодем’янської на вулицю Івана Брюховецького.