Порядок денний

1.Про стан виконання контрактних зобов’язань науково-педагогічними працівниками університету у 2021-2022 /навчальному році. Доповідає: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.

2. Про стан готовності університету до нового навчального року. Доповідає: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
3. Про затвердження іменних стипендій за підсумками весняного семестру 2021-2022 навчального року. Доповідає: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М.
4. Про виконання рішень вченої ради в 2021-2022 навчальному році. Доповідає: перший проректор Курило М.П.
5.Різне
5.1. Питання наукової  роботи. Доповідає: проректор з наукової роботи Данько Ю. І.
5.2. Питання навчально-методичної роботи. Доповідає: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов В.М
5.3. Про висунення робіт на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона. Наукова робота на тему:  “Збереження та використання генетичних ресурсів вітчизняних порід сільськогоподарських тварин в контексті продовольчої безпеки” Доповідає: проректор з наукової роботи Данько Ю. І.