Напередодні Дня фізичної культури та спорту у МЦ «Романтика» нагородили спортсменів, тренерів, керівників закладів вищої освіти та інших представників спортивної галузі, які своїми досягненнями прославляють не тільки місто Суми, а й країну.

Нагороджували спортсменів заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО, начальник відділу фізичної культури та спорту Єлизавета ОБРАВІТ, секретар міської ради Олег РЄЗНІК, депутати міської ради Артем КОБЗАР, Максим ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Володимир ШИЛОВ та Марина НАГОРНА.

На початку свята поіменно згадали спортсменів міста, які віддали своє життя в боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Їх пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Далі посадовці привітали присутніх, а в їх особі й усіх представників спортивної галузі з прийдешнім Днем фізичної культури і спорту, що цього року відзначатиметься в Україні 10 вересня, та вручили нагороди.

Відзнаку за активне сприяння розвитку фізичної культури та спорту в Сумах отримав і Сумський національний аграрний університет. Від лиця колективу університету почесну нагороду отримавзавідувач кафедри фізичного виховання, доцент Сергій ХАРЧЕНКО.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, піднесення іміджу міста Суми на спортивній арені, високу професійну майстерність та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, грамоту міського голови отримав заслужений тренер України, тренер-викладач з тхеквондо, викладач кафедри фізичного виховання Сумського НАУ – Олександр ХОМЕНКО

«Варто зазначити, що кожен з вас сьогодні робить колосальну роботу, прославляє наше місто та країну на міжнародних аренах, незважаючи на ситуацію в країні. Саме ви показуєте, що українці – нескорені та непереможні. Дякую нашим депутатам, які одноголосно своїми рішеннями підтримують спортивну галузь. Бажаю нашим спортсменам нових здобутків та перемог не тільки на європейському та міжнародному фронтах, а й на особистому», – зазначила заступник міського голови Віра Мотречко.

Родина Сумського НАУ вітає усіх з Днем фізичної культури та спорту, бажає нових звершень та перемог!