Деканам визначені ключові показники ефективності на 2021 рік

Кінець року – час для підведення підсумків та планування роботи на наступний період. Орієнтуючись на інноваційні методи роботи та мотивації персоналу і використовуючи існуючий прогресивний досвід у 2022 році будуть запроваджені ключові показники ефективності (КРІ).

КРІ – це конкретні показники діяльності, які допомагають вимірювати ступінь досягнення цілей, а саме результативність та ефективність. Практика КРІ успішно реалізується Міністерством освіти і науки України при формуванні трудових відносин з ректорами. Враховуючи це, у першу декаду грудня ректор університету, академік НААН України, Володимир Ладика підписав із деканами усіх факультетів додатки до контрактів з врахуванням показників КРІ.