Делегація HRD ТОВ фірма «ЕРІДОН» відвідала Сумський НАУ

Делегацію агрофірми зустрів ректор СНАУ, академік,  Володимир Іванович Ладика.

ТОВ «ЕРІДОН» –  понад 10 років є компанією №1 в Україні з комплексного забезпечення аграрних виробників оборотними засобами.  Корпоративна соціальна відповідальність компанії «ЕРІДОН» – це поєднання в бізнес-стратегіях економічних, соціальних та екологічних факторів, що передбачає ведення підприємницької діяльності в гармонії з суспільством та довкіллям, а також активну участь у соціальному та економічному розвитку України.

Присутнім провели екскурс університетом та ознайомили з його матеріальною-технічною базою. Також продемонстрували базу факультетів, навчально-наукові лабораторії, лабораторію віртуальної реальності, технології холоду, електронної мікроспокпії. Окрім цього, показали критий полігон Центру точного землеробства, який використовують у навчальному процесі для проведення науково-технічних експериментів і досліджень сільгосптехніки виробниками.

Зустріч бізнесу і науки пройшла продуктивно й ефективно для обох сторін.