Державна нагорода, як визнання самовідданої праці

20 вересня в Україні відзначається день працівників лісу. З нагоди цього свята указом президента України було відзначено тих, хто багаторічною самовідданою працею відстоює збереження легенів планети, а відтак і безпеку кожного її жителя.

Серед нагороджених і викладач Сумського національного аграрного університету, доцент кафедри садово-паркового та лісового господарства, член президії Товариства лісівників України Віктор Петрович Чигиринець.

Указом президента №397/2020 Віктора Петровича нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня. «За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства України, відновлення та збереження державного лісового фонду, мужність і високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації пожежі на території зони відчуження та зони (обов’язкового) відселення, багаторічну самовіддану працю постановляю: нагородити орденом «За заслуги» І ступеня», – йдеться у документі

Весь колектив СНАУ щиро вітає колегу з високою нагородою та бажає йому міцного здоров’я, бадьорості духа, успіхів та миру!