«Дипломи пам’яті»: студентська молодь Сумської області вшанували пам’ять студентів, які загинули захищаючи Україну

2 вересня студенти Сумського національного агарного університет взяли участь в акції в пам’ять про загиблих на війні з росією студентів. Соціальна ініціатива відбувалась по всій країні. У м. Суми студентська молодь приурочила до початку нового навчального року та до Дня визволення міста Суми.

На стенді, в центрі міста розмістили з десяток дипломів з іменами. Їх ніколи не вручать урочисто власникам, адже вони віддали своє життя в боротьбі за Україну. З-поміж іменних дипломів також – «Невідомій студентці-героїні» та «Невідомому студентові-герою», котрі уособлюють загиблих на війні молодих людей з усієї України, з надписом замість фаху: «Вони мали закінчити університет і будувати своє майбутнє. Вони писали історію боротьби своєї країни, але власної так і не змогли завершити. Пам’ятаймо цей незламний подвиг заради того, щоб інші мали шанс на гідну освіту».

Біля стенда з дипломами учасники акції запалили лампадки в пам’ять тих, хто назавжди залишиться студентом. Соціальна ініціатива є жорстоким нагадуванням кожному про те, що ми маємо продовжувати боротьбу та волонтерство у пам’ять тим, хто загинув, захищаючи Батьківщину.