До 366 річниці Дня міста Суми вперше відбувся студентський фестиваль –  «Суми єднає молодь».

Понад 150 студентської молоді СНАУ та представників інших ЗВО (Сумської філії ХНУВС, СумДПУ ім. А.С. Макаренка, СумДУ), пройшли парадом центральними вулицями міста та розпочали фестиваль з виконання молодіжного гімну.

«Суми єднають, виховують, дають освіту. Вітаю вас із Днем міста і бажаю вам щирих друзів, цікавих ідей та розвитку. Розвитку тут, вдома, в рідному місті, яке дарує можливості!», – сказав Міський голова Олександр ЛИСЕНКО. Олександр Миколайович вручив грамоти міського голови та подарунки: за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, активну громадську позицію, високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня міста Суми – грамоту отримала завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами Світлана Зінченко; за вагамий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, високу творчу майстерність, організацію культурно-масових заходів та з нагоди святкування Дня міста Суми – грамоту отримав студентський ректор Дар’я Кравченко.

Також привітали кращих представників молоді Сум і депутати Верховної Ради України: грамоту від депутатів отримав Богдан Наталич, студентський декан інженерно-технологічного факультету – за особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, організацію численної кількості заходів, що сприяють об’єднанню студентів та з нагоди святкування Дня міста Суми; представники обласної державної адміністрації вручили подяку Світлані Зінченко – за сумлінну працю, вагомий внесок у виховання молоді та з нагоди святкування Дня міста Суми; грамоту Сумської обласної ради отримала Христина Великодня – за особистий внесок у розвиток естетичного виховання молоді, високу творчу майстерність, організацію культурно-масових заходів та знагоди святкування Дня міста Суми.

У рамках фестивалю сумчанам та гостям міста святковий настрій дарували Анастасія Вода, Руслан Грищук, Анна Радченко з вокальними номерами (керівники Аліна Біловол та Олексій Алексєєв). Хореографічний номер презентував Народний ансамбль народного танцю “ВЕСНА” (керівник Ольга Гетманенко), Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “СВЕЙ” (керівник Ксенія Блюмська-Данько та Юрій Сергеєв), Зразковий ансамбль сучасного танцю “ШАРМ” (керівник Єлизавета Татарченко).

Нехай наше місто продовжує квітнути у розвитку та досягненнях!