До благодійних акцій долучився СНАУ та Глухівський коледж СНАУ

Благодійну акцію для дітей влаштували студенти та співробітники Сумського національного аграрного університету. А також взяли участь двох благодійних акціях для діток дитячого будинку «Малюка» та дітей онкогематологічного відділення Сумської обласної лікарні. До такої ж доброї справи долучився і Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ, студенти і співробітники якого виготовили цукерки й пряники та зібрали кошти для діток.

Також СНАУ долучився до міської акції, яку організувала Агенція промоції «Суми» для пацієнтів спеціалізованої клінічної лікарні. Для них зібрали речі, засоби особистої гігієни та різноманітні смаколики.

Для діток онкогематологічної лікарні було виграно грант на придбання цінних подарунків. Ці маленькі сердечка потребують нашої допомоги, адже їм пощастило в житті менше ніж будь-кому.

Не рідко вони довгий час боряться з хворобою, сподіваючись на світле майбутнє, а комусь не вистачає батьківської любові та маминих обіймів.

І щоб хоч якось допомогти дітям здійснити їхні мрії студенти СНАУ та співробітники відділу з організації виховної роботи зі студентами зібрали кошти та придбали подарунки і смаколики для дітей.

Скільки ж щастя і радощів було в дитячих очах, котрі так сподіваються на диво. Коли ж іще чекати дива, як не в Новорічні та Різдвяні свята? Щирі обійми і дитячі посмішки зігріли душі волонтерів і подарували позитивні емоції.
Нехай кожна дитина, яка хворіє отримає у подарунок найголовніше – здоров’я, а ті, хто так чекають любові батьків – щасливу родину!

Діліться своїм добром і пам’ятайте: «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!»