До Міжнародного дня молоді у молодіжному центрі «Романтика» відбулась  молодіжна зустріч «Дій»

До Міжнародного дня молоді у молодіжному центрі «Романтика» відбулась  молодіжна зустріч “Дій”. Молодь мала можливість активного спілкування з представниками органів місцевого самоврядування. Під час зустріч обговорили питання розвитку молодіжної політики під час війни з народним депутатом України Михайлом Ананченко,

Сумським міським головою Олександром Лисенко, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Станіславом Поляковим та начальником відділу молодіжної політики Тетяною Сахнюк.

Грамотою міського голови відзначено Альону Семоненко, студентку факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ.

Молодь СНАУ та молодь України дійсно вражає!

Все буде СНАУ! Все буде Україна!