Дорога не пробачає помилок: студенти СНАУ долучились до просвітницької акції

12 листопада у Сумах пройшла просвітницька акція, присвячена безпеці дорожнього руху. Флешмоб «Безпечна дорога» організували Управління патрульної поліції в Сумській області та Центр дозвілля молоді, а активними її учасниками стали студенти сумського національного аграрного університету.

Через шокуючий грим, гострі правдиві надписи студенти спробували донести до кожного важливість дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками, адже нехтування цими правилами часто вартує людям найціннішого – здоров’я або й життя.

Проблема дорожньої безпеки сьогодні дуже актуальна, адже щороку тисячі людей гинуть під колесами автомобілів. Це в десятки разів більше, аніж в авіакатастрофах.

Сподіватимемося, що завдяки таким акціям люди будуть уважнішими до себе та оточуючих, а правила дорожнього руху поважатиме кожен.