Факультет будівництва та транспорту СНАУ долучився до Всеукраїнського проєкту «БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ»

Факультет будівництва та транспорту СНАУ став учасником Всеукраїнського проекту від ТОВ «Computer Logic Group» відомою в Україні компанією-лідером виробництва програмних продуктів у галузі нормування та стандартизації будівництва, що надає можливість здобувачам освіти та науково-викладацькому складу використовувати нормативні бази та завжди залишатись в актуальному інформаційному просторі нормативної документації у сфері будівництва та проектування будівель та споруд, галузі дорожнього проектування та будівництва, охорони праці, пожежної безпеки, екології і головне кошторисної документації.

ТОВ «Computer Logic Group» надає оснащення для навчальних комп’ютерних лабораторій ліцензійним програмним забезпеченням, персональну Ліцензійну картку, яка підтверджує використання навчальним закладом ліцензійних програм для розрахунку кошторисної документації, персональну Ліцензійну картку, яка підтверджує офіційне використання навчальним закладом Інформаційної Довідкової Системи «БУДСТАНДАРТ» та Web-сервісу БУДСТАНДАРТ Online.

Завдяки цьому здобувачі освіти факультету онлайн з будь-якої точки світу  можуть використовувати навчальні версії вище перелічених спеціалізованих програм.

Для роботи із Сумським національним аграрним університетом команда ТОВ «Computer Logic Group»  надає безкоштовний доступ до всіх своїх сервісів, що робить можливим повне використання системи як у хмарному середовищі, так і у взаємодії із зовнішніми додатками.

Окрему увагу заслуговує можливість підвищення рівня кваліфікації і педагогічної майстерності науково-викладацького складу факультету, яка в рамках Всеукраїнського проекту «Будуємо майбутнє разом» надається безкоштовно.

Впровадження договору сприятиме розвитку процесів цифровізації у Сумському національному аграрному університеті. Співпраця в рамках всеукраїнського проекту «Будуємо майбутнє разом» з ТОВ «Computer Logic Group» є запорукою високого рівня освіти і практичної підготовки студентів будівельної галузі, що наразі набуває особливої актуальності для відновлення України, її розвитку та підвищення конкурентоздатності у світі.