Кафедри СНАУ звітують про досягнення

Поки студенти відпочивають на зимових канікулах в Сумському національному аграрному університеті кипить робота. Науково-педагогічний колектив університету інтенсивно готується зустрічати зміни, передбачені новим Законом України, який на початку 2020 року підписав президент.
Зміни, передбачені цим законом вимагатимуть від закладів вищої освіти суттєве підвищення ефективності, поставлять перед українськими вишами ряд викликів, які, в разі успішного проходження, допоможуть отримати якісно новий рівень фахової освіти.
Щоб знизити рівень напруги серед викладачів, викликаний нововведеннями та підготувати їх до зміни вимог команда проректорів на чолі з ректором СНАУ Володимиром Ладикою спілкуються з представниками факультетів та кафедр.
20 січня про свої досягнення говорили представники факультету економіки і менеджменту та будівельного факультету СНАУ. Приємно відзначити, що більшість викладачів з розумінням ставляться до вимог, поставлених перед ними. Науково-педагогічні працівники все частіше публікують статті у фахових виданнях, які індексуються базами даних Scopus та Web of Sciense, підвищують рівень володіння англійською мовою, шукають можливості для закордонних стажувань та співпраці з представниками бізнесу.
Сподіваємось, що проведена робота дасть поштовх до нового етапу розвитку СНАУ і забезпечить його студентам по-справжньому якісну вищу освіту європейського рівня.