Команда СНАУ посіла І місце у змаганнях з вільної боротьби

28 листопада 2019 року на базі сумського ДПУ ім. А. С. Макаренка проходили змагання серед студентів ВЗО 3 – 4 р.а. з вільної боротьби у залік ХVII обласної універсіади.

Вдруге  за історію розвитку вільної боротьби в СНАУ збірна  команда посіла І командне місце. Вперше такого успіху досягали рівно 10 років тому – 17-18 грудня 2009 р.

Успіху сприяло багато складових:

1. Вступ до СНАУ абітурієнтів, що раніше займалися боротьбою (вступу передувала агітація та співпраця з тренерами):

– Легкого Олега  (ЮР);

– Нагорної Катерини (БТФ);

– Сестер Кошовець Марини  та Ірини.

1. Повернення з практик на заняття

Янковського Романа (ФХТ) та Коломійця Андрія (АГР).

1. Злагоджена робота тренерів:

Заслуженого тренера України  Мурачова   Володимира   Вікторовича,     старшого тренера ОДЮСШ Дерев’янка Сергія Миколайовича та тренера  команди СНАУ Коломійця Андрія Яковича.

1. До тренувального процесу були залучені кращі спортсмени ОДЮСШ, неодноразові переможці та призери всеукраїнських змагань.
  2. Команду СНАУ завжди гостинно зустрічав зал вільної   боротьби                 с. Косівщина де студенти НАУ мали змогу  спарингувати з досвідченими борцями, а ще спілкуватись, отримувати поради та рекомендації  ЗТУ Мурачова В.В. та старших товаришів.

Успіх команди – це злагоджена праця та максимальні зусилля кожного з учасників, які на межі своїх можливостей проводили сутички з кращими борцями СДПУ, СумДУ таХНУВС.

Вдалий виступ Легкого Олега (ЮР), Янковського Романа (ФХТ),  Коломійця Андрія (АГР),  Нагорної Катерини (БТФ), Вороненко Юлії (ФВМ) не здивують однокурсників. На факультетах їх знають як спортсменів, що з дитинства займаються боротьбою і від них чекають перемог.

А є студенти, які  прийшли на тренування з боротьби на 1 курсі та за досить короткий час (як для вільної боротьби) досягли певного успіху.

Так студент юридичного факультету із Туркменістану –  Байраммирадов  Вепамират продовжив славну традицію в спорті своїх земляків. І з першого курсу в щоденних   напружених   тренуваннях  ішов до успіху: 2017-3м, 2018 – 2м, 2019-1м  (74 кг). Вепамирата щиро вітали тренери та товариші по команді із довгоочікуваним золотом.

Також   необхідно  відмітити виступ срібних призерів: Івасика Андрія (ПЦБ)  61кг та Глух Артура (ЕіМ) 57 кг,  які також  на 1 курсі прийшли на тренування і завдяки наполегливій праці, вольовим якостям та режиму тренувань  вибороли заслужені нагороди.

Саме на їх прикладі студенти СНАУ можуть побачити, що досягти успіху в спорті можна навіть тоді, коли починаєш сумлінно тренуватися вже в студентські роки.

Так, що, шановні студенти беріть приклад з кращих і приходьте на тренування. Ми тренуємося – Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб.