Команда TOPAS-СНАУ  взяла участь в робочій зустрічі проєкту на базі Єреванського державного університету

Делегація СНАУ у складі декана факультету економіки і менеджменту Наталії Строченко (координатора Проєкту TOPAS), начальника відділу міжнародних зв’язків Лариси Калачевської та заступника декана по роботі з іноземними студентами Світлани Лукаш в рамках проєкту Erasmus+ KA-2 TOPAS з 10 лютого по 14 лютого 2020 року перебувала з робочим візитом в Єреванському державному університеті (YSU, Вірменія). Міжнародний проєкт «Від теоретично-орієнтованого до практичного навчання у аграрній сфері/TOPAS» стрімко наближається до фіналу.
Зустріч партнерів проєкту була присвячена обговоренню досягнення проєктних результатів, фіналізації підготовки підсумкового посібника (Handboook), який узагальнюватиме кращі практики і досвід впровадження проєкту. Дуже інтенсивні робочі дні, участь в обговоренні та обміні ідеями у форматі Open World cafe, дискусійні панелі за участю стейкхолдерів проєкту та представників національного Еrasmus-офісу Вірменії. Традиційно під час робочої зустрічі також було заслухано кожного партнера щодо стану впровадження проєкту в університеті за напрямками: удосконалення організації практики студентів; формування бази виробничих даних сільськогосподарських підприємств; вдосконалення методів викладання. Обговорено питання проєктного менеджменту, наступні кроки по впровадженню проєкту та проведено зустріч керівного комітету. Успішна та надихаюча зустріч, яка розпочала ряд робочих візитів 2020 року.

Для отримання додаткової інформації: https://erasmus-topas.eu