Конференція профспілки викладачів та співробітників СНАУ

21 червня у приміщенні молодіжно-розважального центру СНАУ відбулась звітно-виборна конференція профспілкової організації викладачів і співробітників університету, на якій було оновлено керівний склад профспілкового комітету.

До порядку денного були включені звіт про роботу профспілкового комітету за період з 01.01.19 року по 20.06.19. року та звіт ревізійної комісії; обрання профспілкового комітету первинної профспілкової організації; обрання голови та заступника голови первинної профспілкової організації; обрання ревізійної комісії первинної профспілкової організації; делегування представника первинної профспілкової організації до складу комітету Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та делегування представника первинної профспілкової організації на обласну звітно-виборчу конференцію Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Заслухавши звіти про роботу профспілкового комітету за період з 0101.19 року по 20.06.19 року та звіт ревізійної комісії за цей же період – делегати конференції вирішили роботу визнати «задовільною» та затвердити ці звіти.

Більшістю голосів Головою профспілкової організації викладачів та співробітників СНАУ було обрано начальника відділу організації виховної роботи зі студентами Ольгу Божко. Заступником стала начальник загального відділу Катерина Глуходід. До профспілкового комітету ввійшли: Зоя Глупак та Алла Бурдуланюк (факультет агротехнологій та природокористування); Анжеліка Шевель (факультет харчових технологій); Юлія Павленко (біолого-технологічний факультет); Вікторія Макарова та Наталія Стоянець (факультет економіки і менеджменту); Олександр Савченко (будівельний факультет), Микола Михайліченко (юридичний факультет), Юрій Байдевлятов таОлександр Калашник (факультет ветеринарної медицини), Тарас Волошко та Ольга Рясна (інженерно-технологічний факультет), Наталія Колодненко, Наталія Журбенко, Ольга Божко, Дар`я Галицька та Катерина Глуходід ( підрозділи управління), Олена Алі (бібліотека), Володимир Бесараб, Алла Свирид та Любов Косогорова ( адміністративно-господарська частина). Членами ревізійної комісії стали Юлія Абрахам, Любов Семенець та Олена Зав`ялова.

Представником первинної профспілкової організації СНАУ у складі комітету Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України обрано Ольгу Божко, представником первинної профспілкової організації на обласній звітно-виборчій конференції Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України – Світлану Запару.

Новообраний склад комітету привітав голова Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Осадчий та побажав плідної та продуктивної роботи.