Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», «Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Сумського НАУ та укладання з ними трудових договорів ( контрактів)» та наказу ректора Сумського НАУ від 13 травня 2021 року № 662-ВК, оголошує конкурс на заміщення наступних  посад:

Факультет агротехнологій та природокористування

– доцент кафедри селекції та насінництва – 1 штат од.

Біолого-технологічний факультет

– доцент кафедри технології кормів та годівлі тварин – 2 штат. од.

– доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва і кінології – 2 штат. од.

– старший викладач кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва і кінології – 1 штат. од.

Факультет ветеринарної медицини

– професор кафедри вірусології, патанатомії та хвороб птиці – 1 штат. од.

– професор кафедри акушерства та хірургії – 1 штат. од.

– професор кафедри епізоотології та паразитології – 1 штат. од.

– доцент кафедри вірусології, патанатомії та хвороб птиці – 1 штат. од.

– доцент кафедри акушерства та хірургії – 1 штат. од.

– доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії – 1 шт. од.

Інженерно-технологічний факультет

– старший викладач кафедри енергетики та електротехнічних систем – 1 шт. од.

– старший викладач кафедри енергетики та електротехнічних систем– 1 шт. од.

– старший викладач кафедри проектування технічних систем– 1 штат. од.

Факультет харчових технологій

– професор кафедри технології харчування -1 штат од.

– доцент кафедри технологій та безпечності харчових продуктів -1 штат од.

– старший викладач кафедри технологій та безпечності харчових продуктів –         1 штат од.

– старший викладач кафедри технології харчування -1 штат од.

– старший викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін –    1 штат од.

Будівельний факультет

– доцент кафедри архітектури та інженерних вишукувань – 2 штат од.

– старший викладач кафедри архітектури та інженерних вишукувань – 3 штат од.

Юридичний факультет

– доцент кафедри геодезії та землеустрою – 1 штат. од.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: копію паспорта та копію трудової книжки, завірені у встановленому порядку; особовий листок з обліку кадрів, власноруч заповнений претендентом; документи про: повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського) рівня) за профілем кафедри, науковий ступінь, вчене звання за профілем кафедри та інші документи, що свідчать про професійні якості претендента; документ про підвищення кваліфікації за останні п’ять років; список наукових праць, підписаний претендентом; довідку медичного закладу про попередній психіатричний огляд, документ, що підтверджує вільне володіння українською мовою.

(Зразки заяв для участі в конкурсі та бланки особових листків додаються)

Термін подання документів на конкурс – один місяць із дня опублікування на сайті СНАУ (до 14.06.2021).

Документи надсилати за адресою: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, тел. (0542) 70-10-80, 70-10-12.