Зима – час неймовірних емоцій, родинного тепла й веселого сміху. Пора, коли кожен з нас чекає на чудо й палко вірить у нього.

Традиційно напередодні Новорічних свят молодь Сумського національного аграрного університету на чолі з відділом з організації виховної роботи зі студентами СНАУ та профспілкою студентів та аспірантів разом з коледжами ініціює проведення благодійної акції “Кожен з нас Святий Миколай”, щоб подарувати диво й любов діткам-сиротам та малечі, що хворіє.

До акції активно долучилися всі коледжі Сумського НАУ. Найбільший донат цього року зробив відокремлений структурний підрозділ “Глухівський фаховий коледж СНАУ”. Небайдужі громадяни допомагали не тільки коштами, а й речами.

Загалом вдалося зібрати 26034 гривні. За ці кошти студентський актив СНАУ придбав для малечі іграшки, засоби особистої гігієни, одяг, книжки, смаколики. Співробітники нашої столової власноруч випекли яскраві пряники у формі дракончиків.

Закупивши необхідне, студенти СНАУ відправилися в подорож радості й дитячих усмішок. Першою зупинкою став Комунальний заклад Сумської обласної ради – Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. Тут наша молодь уже стала рідною, адже щорічно стає гостями установи, даруючи вихованцям тепло своїх сердець. Наступна станція добра – онкогематологічне відділення Сумської обласної дитячої клiнiчної лiкарні. Завітали студенти і до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини. Сотні дитячих очей, усмішок і гучний сміх. Здавалося, що на час зустрічі кожен забув про повсякденні проблеми і труднощі, життєві негаразди.

Не тільки подарунки покращили настрій малечі! Показали студенти й новорічну казку, перетворившись у казкових персонажівю Тут і білочки, і сніжинки, Зимонька, Святий Миколай(більше за посиланням:https://snau.edu.ua/zimova-kazka-v-snau/). Голова профспілки студентів та аспірантів Сумського НАУ Людмила ВАРЕНИК каже, що організація проведення цього дійства була непростою:

Зараз якраз період іспитів і канікул. Швидко замінювали дійових осіб у виставі, усі багато працювали для того, шоб вийшло справді професіонально й цікаво. Упевнена, ми впоралися, бо бачила щасливі очі діток і чула їх радісний сміх.

До організації та проведення свята для малечі долучилися не тільки студенти Сумського НАУ, а й його співробітники. Приміром, референт ректорату Дар`я КРАВЧЕНКО говорить, що участь у таких благодійних заходах важка психологічно, але так необхідна:

Емоційно – це справжній квест, але головною метою було подарувати хоча б крихітку тепла та турботи малюкам, які ростуть без маминої ласки та батьківської підтримки.

Про результати минулорічної акції за лінком: https://snau.edu.ua/kozhen-z-nas-svyatij-mikolaj/ .