ЛІТО У СНАУ: ВЕСЕЛА БУДІВЕЛЬНА НАУКА

Декілька років поспіль Сумський національний аграрний університет проводить традиційну акцію #літоуснау. Проєкт допомагає познайомити школярів з територією та можливостями університету та одночасно весело провести літні канікули. До реалізації проєкту долучився і будівельний факультет. Його представники організували цікаву та захопливу екскурсію, що познайомила школярів з особливостями будівельної справи: від лабораторії будівельних конструкцій  до класу архітектурного проєктування. Кожен з учасників зміг відчути себе трохи інженером чи архітектором.

Малеча з клубу ULIK та учні 4 класу ЗОШ № 1 міста Суми  з неприхованим інтересом слухали розповідь завідувача лабораторії про сучасні будівельні матеріали. Після цього вони мали змогу взяти участь у невеличких дослідженнях   та продемонстрували неабияку досвідченість в знанні будівельних матеріалів. Дітлахи наперебій розповідали про те, які засоби будівництва вони знають і як їх використовувати. Далі вони відвідали  комп’ютерну лабораторію кафедри архітектури та інженерних вишукувань. Тепер школярі знають, що роботі інженера-будівельника передує кропітка праця архітектора: від виникнення ідеї до побудови макету майбутнього об’єкту. Їм показали макети будівель, рисунки студентів. Діти на власні очі побачили процес перетворення ідеї у проєкт, готовий до втілення її в життя. На додачу діти мали можливість власноруч змоделювати дитяче місто з простих геометричних фігур в програмному комплексі 3D Studio Max. Захопленню не було меж!

Викладачі та студенти будівельного факультету завжди готові відкрити таємниці професії, визначити її плюси та користь для суспільства. Тож вже за декілька років і ми радо зустрінемо нових абітурієнтів на будівельному факультеті СНАУ.