Масляна іде, млинці з медом несе: як у СНАУ відзначили традиційне свято

Масляна, або масниця – це свято, що передує Великому посту. У цей день дозволяється  наїстися “заборонених”  продуктів досхочу. За древніми традиціями у день Масниці люди прощаються з зимою. Свято ж присвячене приходу весни. Масницю заведено святкувати протягом усього тижня, і звичайно ж – пекти млинці, як символ сонця та тепла.

Не оминула щедра Масниця і Сумський національний аграрний університет. Наші студенти з радістю доєдналися до веселого свята. На заході всі вони мали змогу досхочу веселитись, танцювати, співати та участь у веселих конкурсах брати.
І звичайно наші організатори потурбувались не лише про студентське дозвілля, а й про те щоб жоден зі свята не пішов голодним.  Тож млинці з різними начинками були незмінним атрибутом свята у СНАУ.