MediaSchool СНАУ розпочала свою роботу

В епоху, коли світом править той, хто володіє інформацією і орієнтується в сучасних інформаційних тенденціях, важливо вчасно опанувати основами роботи з інформацією. Особливо ці знання важливі для людей, які ведуть активне життя в соціальних мережах чи висвітлюють події.
Щоб навчити студентів СНАУ правильно позиціювати аграрний напрямок та об’єктивно висвітлювати тенденції, які в ньому існують та допомогти грамотно вести власні сторінки та блоги вже вкотре свою роботу розпочала Медіашкола Сумського національного аграрного університету. Цьогоріч захід зібрав 35 активних студентів, які у перший день навчання змогли дізнатися про правила написання дієвих текстів від редакторки Офісу промоції СНАУ, журналістки Анни Горпинич, а також про секрети просування власного бренду в Instagram від популярної блогерки Альбіни Стрелецької.
Попереду на учасників MediaSchool СНАУ чекають воркшопи з мистецтва фотографії, акторського мистецтва, роботи у кадрі, створення бренду та інших важливих тем.
За результатами навчання у Медіашколі студенти створять власні медіпроєкти.