“Міграція – мати всіх проблем?” – семінар за участю Сумського НАУ

Днями  лектори DAAD Юліан Шорр з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Карстен Ґрюнвальдт з Сумського національного аграрного університету  провели у Центрі “Gedankendach” актуальний для сьогодення семінар  “Міграція – мати всіх проблем?”. В рамках заходу 20 студенток та студентів з усієї України упродовж двох днів інтенсивно обговорювали різні пов’язані з цією тематикою аспекти. З одного боку, йшлося про ситуацію у Німеччині та (Західній) Європі. З іншого боку, предметом дискусії стали міграційні рухи всередині України та за її межі. Деякі учасниці та учасники, котрі до початку війни жили на Сході України та мусили покинути свої домівки, поділились своїм особистим досвідом. Співорганізаторка семінару Iрина Соколова за допомогою креативних методів та ігрових форм допомогла подивитись на тему міграції під новим кутом.