Молодь не лайкає, молодь – голосує!

19-20 березня в Сумському національному аграрному університеті просвіщали студентство щодо їх права голосу на президентських виборах 31 березня.
Організували захід представники IFES (Міжнародна фундація виборчих систем) в Україні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» за підтримки Американського агентства міжнародного розвитку та Британської підтримки від уряду Великої Британії.
Головним завданням проведення лекцій – просвіта молоді з основних питань щодо чергових виборів Президента України. Захід був створений за допомогою регіонального координатора Богдани Костюк – студентки Сумського державного університету, та команди координаторів проекту, серед яких і були студенти Сумського національного аграрного університету – Владислав Максименко, студент юридичного факультету та Ілона Нестеренко, студентка факультету економіки та менеджменту.
Дізнавшись про законодавчі акти та основні положення проведення президентських виборів в Україні, учасники програми долучились до інтерактивного моделювання дня виборів. Студенти спробували себе у ролі дійових осіб на імпровізованій виборчій дільниці у день голосування.
Студенти факультетів юридичного і агротехнологій та природокористування отримали багато корисної інформації під час інтерактивної лекції та здобули цінні навички у процесі моделювання виборів. Всі учасники отримали позитивні емоції, а найактивніші ще й пам`ятні подарунки від організаторів.
А тепер чекаємо дня виборів Президента України, щоб лайкнути свого кандидата в бюлетені!