На святковій новорічній вченій раді СНАУ підбили підсумки 2021 року

29 грудня у Сумському національному аграрному університеті відбулося святкове засідання Вченої ради.

Засідання розпочалося зі звіту ректора Сумського НАУ – Володимира Ладики. Володимир Іванович відзначив досягнення Сумського НАУ за всіма напрямами діяльності в цілому по університету та в розрізі факультетів за 2021 рік. Та визначив основні напрями стратегічного  розвитку СНАУ в 2022 році. Члени вченої ради одноголосно підтримали і  затвердили звіт ректора.

Друга частина засідання була святковою, де ректор Володимир Ладика урочисто привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними святами. Побажав усім, щоб магічна чарівність новорічних свят була в посмішках близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Ректор урочисто вручив дипломи кандидатів та докторів наук науково-педагогічним працівникам університету:

Атестати професора та доцентів ректором вручено: Клочко Альоні Миколаївні, Бакуменко Ользі Миколаївні, Гребеник Наталії Петрівні, Євтушенку Євгену Григоровичу, Капінос Наталії Олександрівні, Панасенку Олександру Сергійовичу, Юрченко Оксані Вікторівні,  Хоменку Олександру Сергійовичу.

А також ректор вручив дипломи доктора філософії здобувачам третього освітньо-наукового рівня, а саме Жижці Станіславу Васильовичу у галузі знань «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», Стоцькому Андрію Олександровичу у галузі «Ветеринарна медицина» за спеціальністю «Ветеринарна медицина», Сіренко Юлії Володимирівні за спеціальністю «Галузеве машинобудування», Саржанову Богдану Олександровичу, за спеціальністю «Галузеве машинобудування»,  Кошель Олені Юріївні, за спеціальністю «Харчові технології», Кондрашиній Лідії Анатоліївні, за спеціальністю «Харчові технології», Колечко Аліні Анатоліївні, за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та Касяненко Сергію Михайловичу за спеціальністю «Ветеринарна медицина».

Ректор Володимир Ладика  відзначив осіб, які досягли у 2021 році великих результатів у своїй діяльності.  Відзнаки ректора «Людина року-2021» отримали