Набір на сертифікаційний курс

У рамках міжнародного грантового проекту Erasmus+ Jean Monnet Module ” EU BEST PRACTICE OF LIFE CYCLE ASSESSMENT, SOCIAL, ENVIRONMENTAL ACCOUNTING AND SUSTAINABILITY REPORTING” 101047667-ERASMUS-JMO-2021-MODULE відкрився набір здобувачів (магістрів/аспірантів) на сертифікаційний курс з передової європейської практики щодо оцінки життєвого циклу, соціального, екологічного обліку та звітності зі сталого розвитку.

Курс розрахований на здобувачів освітніх рівнів “Магістр”, “PhD”.

Обсяг курсу: 3 кредити ECTS

Початок вивчення курсу: 15 квітня 2024 р.

Завершення курсу: 26 квітня 2024 р.

Реченець реєстрації на курс: 12 квітня 2024 р.

Навчання у другій половині дня, починаючи із 14.00 чи 15.00 за Київським часом

Формат: онлайн

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HL7emFppHg9Ho7dz7  

Кількість місць обмежена. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі. Про зарахування на курс вас повідомлять відповідним листом.

По завершенню вивчення курсу здобувачі зможуть навчитися розуміти роль теорії в дослідженнях ОЖЦ, соціального та екологічного обліку та знати різні точки зору щодо соціальної відповідальності бізнесу; навчитися визначати деякі обмеження традиційного фінансового обліку щодо надання користувачам можливості оцінювати соціальні та екологічні результати суб’єкта господарювання, демонструвати розуміння різних теоретичних точок зору, які можна застосувати, щоб пояснити, чому організації добровільно надають інформацію про свою соціальну та екологічну діяльність; застосовувати основні принципи формування міжнародної та вітчизняної політики у сфері ОЖЦ, СЕО та звітності щодо сталого розвитку; доносити зрозуміло і недвозначно професійні знання, власні обґрунтування і висновки до фахівців і широкого загалу; використовувати європейські підходи до оцінки життєвого циклу та нефінансового обліку і звітності; бути в курсі деяких останніх ініціатив Європейської комісії у сфері ОЖЦ, соціального, екологічного обліку та звітності щодо сталого розвитку.

Детальна інформація: https://jm.snau.edu.ua/2024/04/01/sertifikatnij-kurs-z-peredovoi-ievropejskoi-praktiki-shhodo-ocinki-zhittievogo-ciklu-socialnogo-ekologichnogo-obliku-ta-zvitnosti-zi-stalogo-rozvitku/