Найталановитіші з найнаціональнішого. Наші березневі перемоги

Молодь Сумського національного аграрного університету постійно рухається вперед, розвивається, самовдосконалюється, незважаючи на складну ситуацію в країні. Кожен день березня проходив плідно й приніс результати.

Наукові перемоги:

Дипломами ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України було нагороджено командний проєкт призерів Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (для вікової категорії від 16 до 23 років включно) у категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія». Авторки проєкту – студентки СНАУ: Анна ЮРКОВА, Єлизавета ОКСЕНЕНКО, Оксана ПЕТЛЕНКО, Єлизавета СЕРДЮК. Назва праці – “Дослідження фіторізноманіття лучних угруповань заплав малих річок Північного Сходу України з метою їх охорони та раціонального використання”, категорія – “Екологічно безпечні технології та прикладна екологія”.

Творчі перемоги:

Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “SWAY” Сумського НАУ здобув гран-прі на Міжнародному конкурсі талантів “Дім для душі” у номінації “Бальний танець”. За професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури подяку вручили Юрію СЕРГЕЄВУ, художньому керівнику, постановнику.

Спортивні перемоги:

Денис ЖИГЕР, студент спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” інженерно-технологічного факультету, зайняв ІІ місце у змаганнях чемпіонату КДЮСШ “Україна” ім. О. Кулика із загально-фізичної підготовки серед юніорів 2004-2005 р.н.

Крім того, на базі СНАУ відбулися змагання з настільного тенісу.

Результати серед представниць жіночої статі:

І місце – Марія ЛУКАВА (ЮР)

ІІ місце – Христина ВОЛКОВА (ЮР)

ІІІ місце – Ангеліна СТЕЦЕНКО (ЕіМ)

Результати серед хлопців:

І місце – Роман ГОЛІКОВ (ІТФ)

ІІ місце – Андрій ОМЕЛЬЧЕНКО (ВЕТ)

ІІІ місце – Артем СИВКО (ІТФ)

Упевнені, студенти Сумського національного аграрного університету найталановитіші й найцілеспрямованіші. Щиро радіємо Вашим перемогам і здобуткам! Пишаємося Вами!