Наукова молодь – потенціал відновлення України

25 травня на базі Івано-Франківського національно технічного університету нафти і газу та за підтримки Ради молодих вчених при МОН відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Наукова молодь – потенціал відновлення України». Сумський НАУ традиційно є співорганізатором подібних заходів.

Наш виш цьогоріч представив заступник голови Ради молодих вчених СНАУ доцент Соларьов Олександр Олексійович та презентував доповідь на тему: «Аграрний бізнес та освіта у часи війни: стан, роль та перспектива.

Головним меседжем доповіді було поглиблення співпраці та синергія бізнесу й аграрної освіти під час війни та у пост воєнний період. Акцентували увагу на розробці та створенні віртуальних баз для виконання лабораторно-практичних занять та відпрацювання практичних навичок студентів. І саме молоді вчені, на нашу думку, є тим драйвером, який зможе реалізувати нові технології в сучасній освіті.

Важливим результатом заходу є поглиблення співпраці між вишами з метою популяризації науки серед молодих вчених країни! Дякуємо колегам за змістовні доповіді! Сподіваємося, що такі заходи будуть саме тими драйверами, які спонукатимуть до плідної роботи.