Науковиця СНАУ відзначена стипендією Президента України для видатних вчених

13 квітня Президентом України Володимиром Зеленським було підписано указ №159/2021 про призначення державних стипендій видатним діячам науки. Серед когорти кращих представників наукової спільноти і науковиця Сумського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, професорка кафедри селекції та насінництва Кожушко Неллі Семенівна.

Ця жінка, дійсно, є видатною діячкою в науці, адже має надзвичайно ґрунтовні напрацювання у галузі картоплярства. На її рахунку понад 25 сортів картоплі вітчизняної селекції, кілька грантових наукових проєктів, не один десяток публікацій на тему картоплярства. Це неабиякий вклад у підтримку аграрного сектору та продовольчої безпеки Сумського регіону та держави загалом.

Сумський НАУ від щирого серця вітає Неллі Семенівну із визнанням на найвищому державному рівні та бажає із впевненістю продовжувати науковий пошук та крокувати на зустріч мріям!