Обмін інноваціями у сфері інженерії

11-14 червня 2019 року, на базі Луцького національного технічного університету проходила II Міжнародна конференція з проектування, моделювання, виробництва.

Інноваційний обмін (DSMIE-2019). Захід відбувся під патронатом професора, ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука та професора, ректора Сумського державного університету Анатолія Васильєва у співпраці з Технічним університетом м. Кошице (Словацька Республіка), Технологічним університетом м.Кельце (Польща), Університетом Західної Чехії (Чехія), Асоціацією сприяння інноваційним технологіям – інноваційним технологіям виробництва (Хорватія). Співорганізатором заходу виступила IATDI (International Association for Technological Development and Innovations).

Варто зазначити, що DSMIE-2019 – це захід, на якому зустрічаються науковці, представники провідних виробництв та закладів освіти, державних лабораторій з усього світу задля пошуку та реалізації спільних проектів у технологіях машинобудування, механічній та хімічній інженерії. На конференції DSMIE-2019 було представлено понад 100 доповідей науковців з 22 країн світу. Повнотекстові статті учасників конференції DSMIE-2019 опубліковані в монографії Springer Lecture Notes in Mechanical Engineering під назвою Advances in Design, Simulation and Manufacturing II. Книги цієї серії індексуються Scopus і подаються до матеріалів ISI Proceedings (Web of Science).

Сумський національний аграрний університет був представлений двома доповідями. Одну представив доцент кафедри технічного сервісу Євген Коноплянченко:

– Martsynkovskyy V., Tarelnyk V., Konoplianchenko I., Gaponova O., Dumanchuk M. (2020) Technology Support for Protecting Contacting Surfaces of Half-Coupling—Shaft Press Joints Against Fretting Wear. In: Ivanov V. et al. (eds) Advances in Design, Simulation and Manufacturing II. DSMIE 2019. Lecture Notes in Mechanical Engineering. Springer, Cham https://doi.org/10.1007/978-3-030-22365-6_22

Друга а друга доповідь, це співпраця СНАУ з НУБіП, яку представили професор Сергій Пилипака (НУБіП) та Тетяна Захарова (СНАУ):

– Pylypaka S., Nesvidomin V., Zaharova T., Pavlenko O., Klendiy M. (2020) The Investigation of Particle Movement on a Helical Surface. In: Ivanov V. et al. (eds) Advances in Design, Simulation and Manufacturing II. DSMIE 2019. Lecture Notes in Mechanical Engineering. Springer, Cham https://doi.org/10.1007/978-3-030-22365-6_67

Вже традиційно конференція проходила англійською, як єдиною мовою конференції для презентацій, доповідей, питань та відповідей, що додало відповідальності в підготовці та виступу учасників.