Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», «Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Сумського НАУ та укладання з ними трудових договорів (контрактів)» та наказів ректора СНАУ від 12.02.2024 №163/вк/тр та від 14.02.2024 №181/вк/тр, Сумський національний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення наступних  науково-педагогічних посад:

Факультет будівництва та транспорту

– Старший викладач кафедри архітектури та інженерних вишукувань – 1 шт.од.

– Професор кафедри архітектури та інженерних вишукувань      –    1 шт.од.

Факультет економіки і менеджменту

– Професор кафедри маркетингу та логістики                                – 1 шт.од.

– Доцент кафедри маркетингу та логістики                                    – 1 шт.од.

– Доцент кафедри кібернетики та інформатики                               – 1 шт. од.

– Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування     – 1 шт.од.

– Асистент кафедри фінансів, банківської справи та страхування – 0,75 шт.од.

– Асистент кафедри маркетингу та логістики                                 – 0,5 шт.од.

Інженерно-технологічний факультет

– Професор кафедри агроінжинірингу                                             – 0,5 шт. од.

– Доцент кафедри вищої математики                                             – 1 шт. од.

– Асистент кафедри енергетики та електротехнічних систем        – 1 шт.од.

Факультет харчових технологій

– Старший викладач кафедри технології харчування                   – 1 шт. од.

Юридичний факультет

– Завідувач кафедри правосуддя та філософії                               – 1 шт. од.

– Викладач кафедри міжнародних відносин                                  – 0,75 шт. од.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: копію паспорта та копію трудової книжки, завірені у встановленому порядку; особовий листок з обліку кадрів, власноруч заповнений претендентом; документи про: повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського) рівня) за профілем кафедри, науковий ступінь, вчене звання за профілем кафедри та інші документи, що свідчать про професійні якості претендента; документ про підвищення кваліфікації за останні п’ять років; список наукових праць, підписаний претендентом; довідку медичного закладу про попередній психіатричний огляд; документ, що підтверджує вільне володіння українською мовою.

Додатково чоловіки віком від 18 до 60 років надають військово-обліковий документ з відміткою територіального центру комплектування та соціальної підтримки (до 2021 року – відміткою військкомату) про взяття на військовий облік.

(Зразки заяв для участі в конкурсі по посадах та бланк особового листка на сайті СНАУ – «Університет» – «Конкурс на посади НПП»)

Примітка: Рівень володіння державною мовою педагогічними, науково-педагогічними і науковими працівниками, засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до статей 9, 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Бланк довідки медичного закладу про проходження попереднього психіатричного огляду, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 18.04.2022 № 651.

Термін подання документів на конкурс – один місяць із дня опублікування на сайті СНАУ (до 12.03.2024).

Документи подавати за адресою: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, (Головний корпус, кабінет 136).

Електронна адреса: vk_snau@ukr.net.

Контактний тел. (0542) 70-10-80, 70-10-12.