Пам’ять про героїв повинна жити й поширюватися!

На 6-му році війни на Сході України, поступово притупилася біль від втрати найкращих синів нашої Батьківщини. Та її гострота не загасає у серцях рідних та друзів полеглих героїв. Та пам’ять про них повинна жити не лише у серцях тих, хто особисто знав загиблих захисників. Вона повинна щораз проростати у серцях молодих поколінь.

Такої ж думки дотримуються і військовослужбовці підшефної Сумському національному аграрному університету 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, які 13 листопада завітали до університету. Військові передали до музею СНАУ пам’ятні сувеніри, а до бібліотеки близько 200 примірників Книги пам’яті про тих, хто поклав своє життя на захист України від ворожої агресії.

Після урочистої передачі видання військовослужбовці змогли переглянути експозицію музею СНАУ, присвячену війнам, у яких брали участь українські військові, у тому числі і війни на Донбасі. Експозиція зібрана зусиллями студентів та співробітників СНАУ. Великий внесок у її створення зробив Микола Михайличенко, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри державно-правових дисциплін та українознавства.

У СНАУ переконані, що патріотичне виховання молоді запорука того, що завтра на зміну старшому поколінню прийдуть молоді, вірні Україні, юнаки та дівчата, які піднімуть свою Батьківщину до нових висот.