Перемоги Зразкового ансамблю сучасного бального танцю “SWАY” Сумського НАУ у Всеукраїнському конкурсі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Діти України” відбувся на вихідних у м. Полтава.  Вперше участь  такому конкурсі взяв  Зразковий ансамбль сучасного бального танцю “SWАY” (керівники Сергеєв Юрій, Ксенія Блюмська-Данько, Шубіна Валерія)  Сумського національного аграрного університету та здобув чимало перемог.

Перше місце колектив посів у таких категоріях:

– 16-21 років, бальне шоу, мала форма, вальс “I beliеve”;

– 12-15 років, бальне шоу, мала форма “Рожева пантера”;

– змішаній категорії, бальне шоу “Santa Maria”.

Друге місце у наступних категоріях:

– 12-15 років, бальне шоу, мала форма “Мій перший вальс”;

– 12-15 років, бальне шоу, мала форма “Запали вогонь”;

– 16-21 років, бальне шоу, мала форма, квікстеп “Місто янголів”;

– 8-11 років, бальне шоу “Mouse House”.

А також виграли сертифікат-запрошення зі знижкою 50% на участь у міжнародному фестивалі-конкурсі “Золоте руно-2022”, який відбудеться у Грузії.

Конкурсний день минув яскраво, насичено та залишив по собі масу щирих емоцій й позитивних спогадів.

Сумський НАУ вітає колектив “SWАY”з перемогами та бажає наснаги для подальших звершень та вдосконалення хореографічного мистецтва.