Підготовка експертів з оцінки стану ґрунтів, пошкоджених унаслідок бойових дій

ПРОГРАМА: Підготовка експертів з оцінки стану ґрунтів, пошкоджених унаслідок бойових дій

ОРГАНІЗАТОРИ: Сумський національний аграрний університет (Україна), Королівський аграрний університет (Британія)

ПАРТНЕРИ: Університет Кембріджу (Британія), Вища технічна школа Цюріху (Швейцарія)

ФІНАНСОВИЙ ДОНОР: XTX Markets (Британія)

ТЕРМІН: 13 листопада – 13 грудня 2023

ЦІЛЬОВА ГРУПА: колишні військовослужбовці з освітою/досвідом роботи у агросфері, ГІС, захисті навколишнього середовища, картографії (20-24 особи)

Для подачі заявки необхідно надіслати:

Дедлайн подачі документів: 7 листопада 2023

Документи надсилати за адресою: nataliia.kapinos@snau.edu.ua

ГРАФІК НАВЧАННЯ:

1 тиждень – онлайн-навчання

2 тиждень – Сумський національний аграрний університет

3,4 тижні – дистанційні консультації, підготовка звітної роботи

11-13 грудня – захист звітних робіт на базі Сумського національного аграрного університету (можливо онлайн)

МОВА: англійська (із синхронним перекладом), українська

ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ПРОГРАМИ ФАХІВЦІ ЗМОЖУТЬ:

– проводити відбір проб ґрунтів, що зазнали ушкоджень внаслідок ведення бойових дій;

– здійснювати аналіз проб ґрунтів на вміст забруднень з використанням сучасного обладнання (PxRF);

– здійснювати фіксацію екологічних наслідків бойових дій з використанням ГІС-технологій та засобів дистанційного зондування Землі;

– проводити дослідження наслідків бойових дій з використанням аерофотознімків;

– опрацьовувати аерофотознімки за допомогою програмного засобу QGIS;

– використовувати дані наземних гіперспектрометричних вимірювань для оцінки стану ґрунтового покриву;

– здійснювати обрахунки збитків заподіяних в наслідок бойових дій землям агропромислового призначення.

Усі витрати (проживання, проїзд, харчування, навчання) покриваються організаторами програми.

Контактна особа: Олена Мельник, +41795307889, olena.melnyk@snau.edu.ua