Підсумки акції “16 днів проти насильства”

Cьогодні, 10 грудня, у світі відзначається Міжнародний день прав людини. Крім того, саме сьогодні у Сумському національному аграрному університеті підбиваються підсумки масштабної акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада. Тож пропонуємо вашій увазі коротенький дайджест подій, які відбулися в рамках цієї акції.25 листопада – День боротьби проти насильства над жінками. У цей день було переглянуто відеоролики на тему «Трудова експлуатація», «Сексуальне рабство», «Дитина не товар»);
26 листопада – за допомогою платформи Zoom було організовано перегляд соціальних відеороликв на тему «Насильство в сім’ї».
01 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, була проведена акція «Скажи СНІДу – НІ!».
02 грудня – до Міжнародного дня боротьби з рабством було пройдено онлайн квест з безпечного працевлаштування, який створений за підтримки Міжнародної організації з міграції та за фінансуванням Уряду Японії.
3 та 5 грудня – до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями і Міжнародного дня волонтера організовано благодійну акцію «Подаруй тепло» для людей похилого віку, за допомогою якої будуть закуплені теплі речі для Сумського геріатричного пансіонату.
09 грудня – у Міжнародний день боротьби з корупцією було проведено онлайн зустріч на платформі Zoom з фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції Михайлом Пирхою.

Крім того, в рамках акції був створений соціальний ролик «Обери любов», присвячений протидії насильству в сім’ї. Дякуємо всім, хто долучився до акції «16 днів проти насильства», особливо офісу промоції, викладачам та студентам Сумського НАУ. Тому що насильству немає виправдань.

Бережи в собі людину. Обери любов – любов не вбиває.