Представник Сумського НАУ на стажуванні у Німеччині

Протягом місяця шістнадцять фахівців і керівників підприємств та організацій з Білорусі та України проходили стажування по програмі підготовки менеджерів Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини за напрямом «Економічна кооперація».

Одним із представників України та Сумського національного аграрного університету на цьому стажуванні був професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та євроінтеграції Андрій Михайлов.

Стажування проходило під девізом “Fit for Partnership with Germany” та головним завданням його проведення було підготовка фахівців для бізнес-ініціатив та економічного співробітництва з німецькими компаніями. Вирішальним для успіху програми була правильна суміш передачі компетенцій кваліфікованих тренерів та практичного досвіду німецьких компаній.

Фахівці та керівники були ознайомлені з особливостями німецької бізнес-культури досвідченими викладачами. Вони також відвідали відомі німецькі компанії, такі як «Bosch IoT Campus», пекарню «Landbäckerei Schmidt», «Niles – Simmons Industrieanlagen» GmbH, Knorr-Bremse GmbH, «EMAG Leipzig Maschinenfabrik» GmbH, «Deutsche Werkstatten Hellerau» GmbH, «KST Kraftwerks- und Spezialteile» GmbH, «Lausitz Energie Kraftwerke» AG, «Industriepark Schwarze Pumpe» Würth Nederland B.V. та інші. Знаковим заходом для групи була участь у бізнес форумі в торгово-промисловій палаті м. Лейпциг.

Таким чином, учасники стажування були оптимально підготовлені до своїх зустрічей з німецькими компаніями, які були попередньо заплановані протягом чотирьох тижнів перебування в Німеччині. З обох сторін ці нові ділові відносини є перемогою, оскільки, з одного боку, вони сприяють міжнародному співробітництву, а також відкривають двері для німецьких компаній, які хочуть брати участь у експансії на зовнішні ринки.

По завершенню програми підготовки менеджерів Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини за напрямом «Економічна кооперація», кожен учасник підвищив рівень власної кваліфікації та отримав сертифікат, що це підтверджує.