З 24 червня по 12 липня студентське самоврядування факультету економіки і менеджменту, на чолі із студентським деканом Семоненко Альоною та волонтерською службою «Під крилом добра СНАУ» ініціювали та провели благодійну акцію «Придбай віртуальну каву – допоможи ЗСУ» в якій взяли участь студенти, викладачі, співробітники Сумського НАУ, ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ», «Сумський фаховий коледж СНАУ», «Глухівський агротехнічний коледж СНАУ», а також небайдужі сумчани. Вдалося залучити багато областей України, які допомогли з донатами.

Спільно було зібрано 33535 грн., але після закінчення благодійної акції небайдужі українці «випили» віртуальної кави ще на 1400 грн. Тому загальна сума коштів склала 34935 грн.

На зібрану суму коштів було придбано :
✅тепловізор ATN OTS-XLT 160 2.5-10X (750 $)
✅плащ-палатка (12 шт. на 4435 грн)
✅пара тактичного взуття (2000 грн).

Також, із допомогою неймовірної дівчинки з Києва, Анни Лиштви, яка взяла участь у благодійній акції, ми отримали 4 рації для наших захисників.
«Щоб у наших захисників залишався такий же сильний бойовий дух, їх треба обов’язково підтримувати», – говорить Анна Лиштва, яка є сестрою одного із захисників.

Всі ці військові «плюшки» 14 липня були передані військовим Добровільчого формування Сумської міської територіальної громади. Військовим, які захищають сьогодні наше місто Суми.

«Подібні благодійні акції у СНАУ проводять вже не перший раз. Щоразу до їх організації долучається усе більше небайдужих людей. У такий спосіб студентська молодь висловлює вдячність захисникам, які боронять нашу країну», – зазначила керівниця відділу з організації виховної роботи зі студентами Світлана ЗІНЧЕНКО.

Україна вкотре показує світу, що ми єдині. Ми об’єднуємося та допомагаємо одне одному.
Ми показуємо, що готові захищати нашу землю усіма способами, а військові вже дев’ятий рік поспіль оберігають наші кордони.Маленькими кроками ми робимо великі справи.
Сумський національний аграрний університет пишається своєю студентською молоддю та їх ініціативами! Долучайтеся!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!