Приймання дослідів на факультеті агротехнологій та природокористування

Згідно наказу по університету № 160-А від 03.07. 2020 р.   на факультеі агротехнологій та природокористування сьомого липня проводилось приймання польових та лабораторних дослідів. У цьому заході взяли  участь члени комісії: професори факультету: Подгаєцький А.А., Коваленко І. М., Власенко В.А., Мельник А.В., Харченко О.В., Троценко В.І.; доценти: Масик І.М., Оничко В.І. Виконавці: професори, доценти, аспіранти кафедр факультету показували фактичну наявність дослідів, розказували про методику їх ведення. Особливу увага зверталась на перевірку аспірантських дослідів. У процесі обговорення виконавцям задавались численні запитання, на які, у більшості випадків, отримано ґрунтовні пояснення. Нерідко виникали дискусії.

Загальне враження: наукова робота на факультеті агротехнологій та природокористування проводиться згідно тематичних планів та робочих програм. Досліди закладені з дотриманням методи їх виконання. Біля кожного  з них виставлена етикетка з назвою досліду. Усі варіанти також відмічені етикетками.

Приймання дослідів проходило з дотриманням карантинних заходів, проте у відповідності до загальної думки членів комісії вони не вплинули на якість проведення експериментів.