Про що говорили на старостаті СНАУ?

Розпочався навчальний семестр. А це значить, що для студентів Сумського національного аграрного університету розпочалася по-справжньому гаряча та відповідальна пора. Заліки, оцінки, практика, відвідування занять – так багато питань, від яких залежить не лише успішне майбутнє кожного окремого студента, а й імідж університету загалом, лягає на плечі найвідповідальніших представників студентства – старост.
Щоб дізнатися про особливості нового семестру, поставити хвилюючі питання та актуалізувати задачі, що стоять перед студентським активом, його старости академічних груп зібралися на традиційний старостат.
Про питання навчального плану, відвідування занять, проходження практики та успішності старостам розповів проректор науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов. Про заходи, організовані виховним відділом розовіла в.о. начальника Світлана Зінченко.
На завершення до студентів звернулась співробітниця Офісу промоції Дар’я Сластьон, яка запросила студентів приєднуватися до Ресурсного центра сталого розвитку, який відновлює свою роботу у СНАУ.
Сподіваємось, що новий навчальний семестр принесе Сумському НАУ нові можливості і нові цікаві проєкти.