Що ж таке втрата? Як пережити скорботу? Які особливості її подолання? На жаль, теми дуже актуальні для українського суспільства наразі.

Співробітники та студенти Сумського національного аграрного університету – одна велика дружня сім’я, кожен член якої готовий допомогти й порадити. Неодноразово психологиня нашого університету консультувала молодь, яка потрапила у складні життєві обставини, підтримувала й давала поради.

12 квітня Людмила МИХАЙЛЕНКО взяла участь у рефлексивній зустрічі для спеціалістів психологічної служби системи освіти області, психологів центрів професійного розвитку з теми «Психологічний супровід дітей, які проживають втрату».

Спікером зустрічі стала Оксана Хомик – методист ОЦППСР Івано-Франківського ОІППО.

Людмила МИХАЙЛЕНКО коментує: «Щиро дякую за можливість бути присутньою на зустрічі та за надання величезного багажу корисної інформації, яка актуальна для використання в роботі фахівців.»

Більше про діяльність психологічної служби, графік та місце роботи спеціалістів дізнаєтеся за лінком https://snau.edu.ua/psixologichna-sluzhba/.