Ректор Сумського НАУ на Міжнародному дні поля

19-21 червня в смт Дослідницьке, що на Київщині, проходить щорічна виставка технологій рослинництва «Міжнародні дні поля в Україні/ International Field Days Ukraine».

У режимі реального часу учасники виставки можуть ознайомитись з новітніми агротехнологіями та обмінятися досвідом з експертами та колегами-аграріями.

«Здоров’я ґрунту – запорука стабільних врожаїв» – саме під таким лейтмотивом відбувався цьогорічний захід. Організатори звертають увагу виробників на ощадливе господарювання та можливості суттєво підвищити продуктивність завдяки дбайливому ставленню до землі. Досягти цього допоможуть експоненти – оригінатори сучасних сортів, добрив і засобів захисту рослин, провідні світові виробники сількогосподарської техніки та послуг, запрошені експерти й успішні міжнародні та українські практики.

Сумський національний аграрний університет на «Міжнародних днях поля» представляв ректор академік НААН України Володимир Ладика. Враженнями від візиту на виставку він поділився на особистій сторінці в Facebook: «Сумський національний аграрний університет завжди був активний в євроінтеграційних зв`язках з німецькими партнерами ще з 1992 року. Накопичений досвід (спільні підручники, подвійні дипломи, акредитація освітньої програми європейським агентством, студентський обмін, проекти) дав змогу представити вітчизняну аграрну освіту в особі СНАУ на високому рівні на організованому німецькими партнерами Дні поля. Особливо зацікавило впровадження дуальної освіти, створення центру точного землеробства з полігоном, потужний зв’язок з агробізнесом».

Результатом візиту на міжнародну виставку є досягнуті домовленості про активізацію співпраці щодо практики німецьких студентів в Україні під патронатом Сумського національного аграрного університету.