Результати студентського опитування “Мій найкращий викладач”

Уже традиційно в Сумському НАУ напередодні Дня працівників освіти студентський актив проводить онлайн-опитування “Мій найкращий викладач” з метою визначити найкращих викладачів на думку студентства. Того, хто відпускає на 10 хвилин раніше з пари, того, хто строго та вимогливо перевіряє домашнє завдання, того, хто сучасно викладає, того, хто вдало жартує, того, котрого вони будуть зустрічати з усмішкою через 5-10 років, того, кому вони безмежно вдячні за свої знання.
Тому, ми хочемо оголосити вам кращих із кращих в 2020 році:
✔️Біолого-технологічний факультету – Білокопитов Василь Іванович
✔️Будівельний факультет – Савченко Лідія Григорівна
✔️ Інженерно-технологічний факультет – Думанчук Михайло Юрійович та Мікуліна Марина Олександрівна
✔️ Факультет агротехнологій та природокористування – Ємець Олександр Михайлович
✔️ Факультет ветеринарної медицини – Улько Лариса Григорівна
✔️ Факультет економіки та менеджменту – Пилипенко Надія Миколаївна та Геєнко Михайло Миколайович
✔️ Факультет харчових технологій – Тищенко Василь Іванович
✔️ Юридичний факультет Кузнєцова Марина Юріївна та Роговенко Олег Володимирович.
Не зважаючи на результати, любі наші педагоги, знайте, що кожен з вас найкращий і ми вас всіх любимо!