Результати засідання спеціалізованої вченої ради СНАУ

1 листопада у Сумському національному аграрному університеті відбулося засідання Спеціалізованої Вченої ради. У порядку денному засідання був захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Калачевської Лариси Іванівни – начальниці відділу Міжнародних зв’язків СНАУ.

Маємо за честь повідомити, що захист пройшов успішно.

“Цей успіх не є лише моїм особистим досягненням. Це результат спільної багаторічної роботи. Я щиро вдячна голові спеціалізованої вченої ради Юрію Даньку за високопрофесійну, чітку і злагоджену роботу; шановним опонентам вченим Ользі Іляш, Олегу Скидану та Петру Макаренку за наукові рекомендації, уважне критичне вивчення дисертаційної роботи та час, який був приділений, не зважаючи на високу зайнятість; а також моєму науковому консультанту, науковцю, яка створила надпотужну наукову школу і дала путівку в наукове життя багатьом моїм колегам – Любові Михайловій“, – подякувала Лариса Іванівна всім, хто допомагав їй у роботі над дисертацією та підготовці до захисту.

Отже, вітаємо Шановну Ларису Іванівну із здобуттям чергового наукового ступеня та бажаємо подальших наукових успіхів та кар’єрних злетів.