Результати засідання Вченої ради СНАУ

4 листопада в Сумському національному аграрному університеті відбулося засідання Вченої ради під головуванням ректора СНАУ, академіка НААН України Володимира Ладики. Під час засідання були розглянуті нагальні питання життєдіяльності університету.

Перш, ніж перейти до розгляду питань порядку денного, з важливою інформацією до присутніх звернувся ректор університету, який у своїй промові окреслив реальні шляхи та можливості інтеграції Сумського НАУ в Європейський освітній простір, а також відмітив здобутки студентів та вручив їм грамоти та дипломи за участь в конкурсах наукових робіт.

Після такого мотивуючого початку члени вченої ради перейшли до розгляду основних питань порядку денного, розпочавши з обговорення конкурсних справ щодо присвоєння вчених звань доцентів науково-педагогічним працівникам біолого-технологічного факультету кафедри іноземних мов –  Білоцерковець М.А. та Фоменко Т.М..

Після цього розпочалося обговорення питань науково-методичного забезпечення навчального процесу, про що доповів проректор з науково-педагогічної та навчальної діяльності Валерій Жмайлов.

З доповіддю по  важливому  питанню про фінансове забезпечення університету в 2019 році виступив проректор з науково-педагогічної, фінансової та інноваційної діяльності Микола Коваленко.

Про PR-кампанію університету на 2019-2020 н. р., доповідала директор Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки та удосконалення керівних спеціалістів та працівників  Ірина Тодерюк.

Також під час засідання члени Вченої ради ухвалили  зміни до Правил прийому на навчання до Сумського НАУ в 2019 році, про які доповів відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Сергієнко.

У блоці «Різне» були розглянуті та схвалені інші важливі питання  діяльності університету. З доповідями виступили: проректор з наукової роботи СНАУ Юрій Данько, який доповів про актуальні питання наукової роботи; декан факультету економіки і менеджменту СНАУ Наталія Строченко, яка відзвітувала про реалізацію проекту TOPAS та його інтеграцію у навчальний процес; декан факультету агротехнологій та природокористування Ігор Коваленко, який підвів підсумки щодо реалізації проекту «Еколаб» та його вплив на покращення освітнього процесу в університеті.