Звук фанфарів, танці, пісні, багато усмішок і оплесків – так пройшов звітний концерт творчих колективів Сумського національного аграрного університету. Організатори дали заходу патріотичну актуальну назву “Рік творчої незламності та здобутків. Крокуємо до перемоги”, бо кожен з нас тримає фронт у своїй сфері діяльності, кожен докладає зусиль до великої спільної перемоги.

Протягом святкового концерту глядачі насолодилися захоплюючими виступами найталановитіших студентів нашого найнаціональнішого університету: Народного ансамблю народного танцю “ВЕСНА”, Зразкового ансамблю сучасного бального танцю “SWAY”, Зразкового ансамблю сучасного танцю “ШАРМ” та вокальної студії “ПОДИХ”.

Керівник Народного ансамблю народного танцю “ВЕСНА” Ольга ГЕТМАНЕНКО каже: “Усі діти старалися. Усі молодці. 8 номерів створили, незважаючи на те, що цей рік працювали в холоді, темноті, під звуки повітряної тривоги. Діти настільки згрупувалися. Як курчата до квочечки ходили до мене на заняття (сміється). Танцювали на звітному концерті навіть першокурсники, які займаються трохи більше місяця. Кожен рух передавав їх старання й наполегливість, тяжку роботу на кожному тренуванні. Ми впоралися попри все і я цим дуже пишаюся. Ще хочу сказати, що мої діти дуже люблять Україну. Патріотика в них у крові, а Батьківщина – у серці.”

Керівники та учасники творчих колективів дякують глядачам за підтримку та неймовірну кількість оплесків. Раді, що кожен присутній вийшов зі стін молодіжно-розважального центру СНАУ з усмішкою та щирими емоціями!

Працюємо спільно заради великої української перемоги!

Хочете приєднатися до творчих колективів СНАУ, розкрити свій талант, навчитися новому? Читайте інформацію про їх діяльність за посиланням: https://snau.edu.ua/tvorchi-kolektivi/.