СНАУ для коледжів: студенти Маловисторопського коледжу завітали на ознайомчу екскурсію

Студенти Маловисторопського фахового коледжу СНАУ завітали на екскурсію до Сумського національного університету, аби побачити, які перспективи пропонує виш для здобувачів вищої освіти.

Співпраця СНАУ з коледжами триває постійно. Фахівці університету радо надають консультації та підтримують своїх колег з області на шляху до покращення якості освітніх послуг. 23 лютого студенти випускних курсів Маловисторопського коледжу приїхали на екскурсію, аби не з чуток дізнатися, в яких умовах відбувається освітній процес у СНАУ. Вони відвідали інноваційні лабораторії СНАУ, де доцент кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій кандидат технічних наук, доцент Олександр Соларьов розповів про прогресивні технології в тваринництві та ветеренарії.

Студенти із захватом роздивлялися сучасне обладнання та ставили питання щодо навчання у СНАУ, умов проживання, тощо. На ці питання відповідав декан біолого-технологічного факультету СНАУ Віктор Опара.

Сподіваємось, що велика родина СНАУ поповниться новими студентами-випускниками коледжів.