СНАУ долучився до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Викладачі кафедри кібернетики та інформатики разом зі студентами спеціальності 126 Інформаційні системи та технології активно долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного Інтернету. Головна мета флешмобу – реєстрація рекорду України щодо одночасного виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Захід відбувся в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.
Формат флешмобу – реєстрація, з позначенням на інтерактивній карті свого навчального закладу; отримання доступу до віртуального класу; виконання чотирьох справ.
Модератором заходу виступила відома Google for Education Certified Trainer Антоніна Букач.

Участь у заходах кампанії Google, навчання на курсах Microsoft, Cisco та інших ІТ-кампаній є невід’ємною частиною фахової підготовки майбутніх ІТ-спеціалістів.